Ämari põhikool

2018.a. - XXIII lend

 

Klassijuhataja Žanna Romanova 

Polina Shlykova    Oliver Dzugutov     Vladislav Bulantšikov

2017.a. - XXII lend

vyp 2017.JPG

Klassijuhataja Žanna Romanova 

Aleksandr Kozlov   Elisabeth Lebedeva   Anastasija Matsberg  

Jana Nikiforova   Elis Šamrina   Kristjan Dzugutov

 

2016.a. - XXI lend

posl zv2016.JPG

Klassijuhataja Ülle Sirila 

Alex Orlovitš   Alex Sarana   Aljona Karpova   Valerija Terehhova

 

2015.a. - XX lend

 XX.jpg

Klassijuhataja Irina Bugrova 

Diana Golets   Dmitri Iljin   Jevgeni Ivanov   Anastasia Sillandi  

Andrei Tseitin   Julia Veber   Jan Kozlov

 

2014.a. - XIX lend

 

 

vyp 2014.JPG

Klassijuhataja Žanna Romanova 

Metšislav Berlov  Jevgeni Rabkov  Olga Kalmõkova  Daniil Piskunenko  Andre Mihhailov

 

2013.a. - XVIII lend

 XVIII.jpg

Klassijuhataja Olga Petrosjan

Alexandre Gorlov  Angelina Muhina  Anna Jevstratova  Elizaveta Romanova  Anastasia Romanenko 
Taissia Tištšenko  Nikita     Zamašnoi  Nikita Mihhin  Oksana Petšenjuk

 

2012.a. - XVII lend

 XVII.jpg

Klassijuhataja Irina Bugrova

Tatjana Kuzmina  Angelina Ladjuk  Erik Litvinenko  Svetlana Nikiforova  Diana Prihodko  Maria Sillandi 
Viktoria Terehhova Karolina Šamrina  Genrih Šutov

 

2011.a. - XVI lend

 XVI.jpg

Klassijuhataja Ülle Sirila

Alisa Bolotnjuk  Aljona Ladjuk  Aljona Petrovskaja  Mark Rabkov  Nikolai Tanana  Stefan Volmre

 

2010.a. - XV lend

 XV.jpg

Klassijuhataja Jelena Slavina

Mihhail Kozlov  Anna Lebjoduškina  Viktoria Majerovitš  Mark Petrosjan  Kirill Slavin 
Jana Zelenova  Pavel Šabanov  Nadežda Ždanova

 

 2009.a. - XIV lend

 XIV.jpg

Klassijuhataja Žanna Romanova

Ksenia Balak  Robert Dmitruk  Jekaterina Ganejeva  Mihhail Gavrjušin  Maria Lisovskaya 
Anna Masterova  Denis Mets  Maksim Mets

 

2008.a. - XIII lend

 XIII.jpg

Klassijuhataja Olga Petrosjan

Kirill Antropov  Tatjana Mamonova  Marina Petśenjuk  Anna Ponomarjova  Roman Romanov 
Anna Ustinova  Roman Mihhailov  Kristiina Kopeika

 

2007.a. - XII lend

 XII.jpg

Klassijuhataja Irina Bugrova

Sergei Burmistrov  Valeri Derbin  Andrei Eriks  Julija Gorbun  Anatoli Ivanov  Julia Kirpitšnikova  Jekaterina Kisseljova 
Vladislav Kurin  Anja Mihelson  Jgor Minejev  Julia Orlovitš  Angelica Razdorskaya  Aurika Zamašnaja  Kirill Tšehhonadski

 

2006.a. - XI lend

 XI.jpg

Klassijuhataja Ülle Sirila

Stanislav Hmeljov  Aleksandra Martõnenko  Aleksandr Muhlajev  Aleksandra Nikiforova  Anastasia Nikiforova 
Anna Sbitneva  Lidia Šenšanova  Roman Ždanov  Lika Turmanišvili  Valentin Ustinov  Roman Vorobjov

 

2005.a. - X lend

 X.jpg

Klassijuhataja Jelena Slavina

Viktoria Astahhova  Džein Belova  Kirill Dmitruk  Vladimir Gorškov  Viktoria Jerohhina  Maksim Kekelev 
Jevgeni Merkurjev  Valentina Misnik  Jevgeni Nazander  Vadim Nesterov  Roman Prigodin  Ilja Rätt 
Anna Strõgina  Sergei Šarov  Tatjana Šesterova  Aleksei Štšerbakov

 

2004.a. - IX lend

 IX.jpg

Klassijuhataja Žanna Romanova

Dmitri Barõbin  Roman Voronkov  Sergei Glogus  Tatjana Zarubina  Juri Kirpitšnikov  Maria Kosolap 
Oksana Kuzub  Konstantin Logvin  Ilja Ljah  Anna Misnik  Lilija Mihhareva  Maria Uškalova 
Irina Frolova  Denis Hmeljov  Aleksandra Šenšanova Maria Šesterova

 

2003.a. - VIII lend

 VIII.jpg

Klassijuhataja Olga Petrosjan

Danil Abdulmjanov  Svetlana Akimova  Valentina Antonova  Marina Bogatšjova  Jelena Ivlijeva  Anna Mitjakova 
Vladimir Nikiforov    Vitali Rets  Jekaterina Svintšuk  Denis Smirnov  Pjotr Surkov  Anna Tšubarina  Olga Škodina

 

2002.a. - VII lend

 VII.jpg

Klassijuhataja Irina Bugrova

Anna Antonova  Pavel Bazarov  Efim Blinov  Jevgenia Borovikova  Tatjana Budz  Jekaterina Gornova  Anton Lebjoduškin  Nikolai Majerovitš  Tatjana Prohhorova  Dmitri Smolitš  Jana Suslina  Aleksei Uškalov  Oleg Tšerednitšenko  Julija Šlõkova  Igor Šulga

 

2001.a. - VI lend

 

Klassijuhataja Vjatšeslav Vilesov

Anna Antonova  Aleksandr Bugrov  Viktoria Zahharova  Jelena Popova  Dmitri Skakalin  Aleksandr Smolitš  Aleksandr Šlõkov

 

2000.a. - V lend

 V.jpg

Klassijuhataja Jelena Slavina

Natalja Abdulmjanova  Ruslan Aksberg  Jelena Garbulja  Artjom Džigiris  Oksana Krõlova  Jelena Kuzenkova 
Denis Mirgorodski  Marina Smirnova  Aleksei Strõgin  Konstantin Ubõkin  Dmitri Šlõkov

 

1999.a. - IV lend

IV.jpg

Klassijuhataja Galina Sõsojeva

Denis Bondarev  Jekaterina Voronkova  Elena Golub  Julia Dutka  Anton Žilin  Jelena Kalinina  Jevgeni Kutajev 
Mihhail Lukjanov  Olesja Pošutilo  Marianna Simonova  Maksim Tšernõš  Aleksandr Jefremov  Veronika Ahhmatova

 

1998.a. - III lend

 III.jpg

Klassijuhataja Aleksandr Raud

Anna Semenovitš  Denis Bazarov  Oleg Tšerep  Platon Kosolap

 

1997.a. - II lend

 II.jpg

Klassijuhataja Aleksandr Raud

Svetlana Aleksejeva  Svetlana Antonova  Olga Borovikova  Nikolai Vassiljev  Karolina Džigiris  Jevgeni Dudakov 
Olesja Kasilko  Sergei Lavrinovski  Margarita Mihhareva  Jelena Rožkova  Viktor Hotejev

 

1996.a. - I lend

 I.jpg

Klassijuhataja Žanna Romanova

Mihhail Burlutski  Anželika Grigoljunaite  Jelena Misnik  Šamil Podmarjov  Allar Pähkelmann  Dmitri Frolov

 

Ämari Keskkool 1978 - 1995

Ämari 8-klassiline kool 1952 - 1978

 

 

 

Bänner